O nas

Lawendowaszafa.pl jest sklepem internetowych specjalizującym się w sprzedaży odzieży używanej specjalnie wyselekcjonowanej. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo produkty znanych marek takich jak Reserved, Mohito, Orsay, Camaieu, Prada, Armani Jeans, Atmosphere, H&M, Monari, Zara, Tommy Hilfiger, Hugo Boss, Ralph Lauren, Topshop, Warehouse, Simple i wiele innych.


Odzież przez nas oferowana jest selekcjonowana, nie posiada wad, a jeśli tak owe są, a my decydujemy się je Państwu zaoferować dany produkt, to tylko dlatego, iż jest unikatowy, kolekcjonerski i mimo swojej wady posiada znaczną wartość dla koneserów. Produkty są przez nas odświeżane i prasowane, a co za tym idzie przygotowane dla nowego właściciela.


W naszej szafie, Lawendowej szafie są produkty tylko najlepszej jakości, tak, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Z nami ubierzesz się modnie, wygodnie i co ważne, za grosze. Regularne dostwy co dwa tygodnie, pozwolą Ci systematycznie odświeżać garderobę, swoją, jak i całej rodziny. Dużo rzeczy posiada metki, oryginalne opakowania, wię mogą stanowić podarunek dla bliskiej osoby.Raz otworzysz drzwi naszej szafy, a będziesz zaglądać do niej regularnie!